STANOWISKO | IMIĘ I NAZWISKO |
---|---|
dyrektor | mgr Teresa Dziwisz |
wicedyrektor | mgr Agnieszka Król |
wychowawczyni klasy I liceum (profil sportowy) | mgr Barbara Gawlik |
wychowawczyni klasy I liceum (profil humanistyczny) | mgr Monika Jurczak |
wychowaczyni klasy I technikum | mgr Gabriela Topór |
wychowawca klasy II liceum (sportowej) | mgr Tadeusz Łaś |
wychowawczyni klasy II technikum | mgr Zuzanna Zonzel |
wychowawczyni klasy III liceum (humanistycznej) | mgr Anita Kidoń |
wychowawczyni klasy III liceum (sportowej) | mgr Paulina Pawlak-Kott |
wychowawca klasy III technikum | mgr Piotr Morzyniec |
wychowawczyni klasy IV liceum (humanistycznej) | mgr Agnieszka Król |
wychowawczyni klasy IV technikum | mgr Jadwiga Szlaga-Chowaniec |
wychowawca klasy V technikum | mgr Szymon Lenart |
nauczyciel bibliotekarz | Izabella Stasiowka-Brynczka |
logopedia | mgr Anna Staszel |
pedagog szkolny | mgr Piotr Morzyniec |
psycholog szkolny | mgr Grażyna Klonn |
pedagog specjalny | mgr Teresa Dziwisz |
rewalidacja indywidualna | mgr Teresa Dziwisz mgr Katarzyna Turaj mgr Marta Czupta |
religia | mgr Bogusław Gracz |
literatura gwarowa Podtatrza | mgr Jadwiga Szlaga-Chowaniec |
język polski | mgr Agnieszka Król mgr Paulina Pawlak-Kott mgr Jadwiga Szlaga-Chowaniec |
elementy matematyki | mgr Barbara Gawlik mgr Gabriela Topór |
matematyka w ćwiczeniach | mgr Barbara Gawlik mgr Gabriela Topór |
matematyka | mgr Barbara Gawlik mgr Gabriela Topór |
język angielski | mgr Marta Antosiak dr Krystian Pilch |
język niemiecki | mgr Marcela Kurnat mgr Barbara Bańka |
doradztwo zawodowe | mgr Sylwia Morzyniec |
szachy | mgr Tadeusz Łaś |
biznes i zarządzanie | mgr Tadeusz Łaś |
podstawy przedsiębiorczości | mgr Tadeusz Łaś |
historia | mgr Tadeusz Łaś mgr Grzegorz Rusnak |
historia i teraźniejszość | mgr Barbara Wojtarowicz mgr Grzegorz Rusnak |
elementy wiedzy o społeczeństwie | mgr Tadeusz Łaś |
wiedza o społeczeństwie | mgr Tadeusz Łaś |
geografia | mgr Elżbieta Dziur mgr Magdalena Stec |
biologia | mgr Monika Jurczak |
fizyka | mgr Marta Homa mgr Marcin Krupa |
chemia | mgr Anita Kidoń |
informatyka | mgr Sylwia Morzyniec mgr inż. Grzegorz Cichoń |
aktywni sportowo - basen | mgr Łukasz Pietrzak |
wychowanie fizyczne | mgr Szymon Lenart mgr Łukasz Pietrzak |
plastyka | mgr Iwona Palenik |
edukacja dla bezpieczeństwa | mgr Piotr Morzyniec |
wychowanie do życia w rodzinie | mgr Paulina Pawlak-Kott |
bezpieczeństwo i higiena pracy | mgr Piotr Morzyniec |
zajęcia usprawniające ruchowo | mgr Katarzyna Turaj |
nauczycielki współorganizujące proces nauczania w klasie zintegrowanej | mgr Katarzyna Turaj mgr Anita Kidoń mgr Monika Jurczak mgr Izabella Lizak mgr Urszula Kapłon mgr Joanna Walkowska-Stasiowska |
przedmioty zawodowe | mgr Katarzyna Słowakiewicz mgr Sylwia Morzyniec mgr Paulina Pawlak-Kott p. Maria Kuliga mgr Anna Markowicz mgr Iwona Palenik mgr Zuzanna Zonzel mgr inż. Grzegorz Cichoń mgr Piotr Morzyniec dr Krystian Pilch mgr Izabella Lizak |